Komplety mebli ogrodowych

Oferujmy meble ogrodowe wykonane z litego drewna jodłowego o grubości 5cm. Brak problemów z wyciekającą żywicą. Drewno jest suche, dzięki czemu meble nie pokrzywieją. Zachowujemy naturalne nieregularne krawędzie, sęki, pęknięcia i tym podobne urokliwe cechy litego drewna, które cały czas będzie pracować. Całość starannie szlifujemy i przygotowujemy do użytkowania. Wszystko skręcone wkrętami ciesielskimi bez użycia kleju.

Wymiary:
-długość 100-300cm,
-szerokość blatu stołu 80cm,
-wysokość stołu 75cm,
-szerokość siedziska ławy/krzeseł ok 35cm,
-wysokość siedziska ławy/krzeseł 45cm

 

 

➡️Konserwacja drewna przy pomocy ognia tzw. „opalanie” jest to najbardziej naturalna metoda obróbki drewna zapewniająca konserwację oraz nadająca estetyki powierzchni drewnianej – meble będą przydymione oraz słoje drewna bardziej widoczne. Poddamy Twoje meble obróbce wykorzystującej dawną japońską technikę i zapewnimy, że efekt końcowy Cię zadowoli. Dodatkowo zalecamy malowanie impregnatem by w pełni zabezpieczyć drewno.

➡️Malowanie impregnatem jest to ochronno- dekoracyjne malowanie (dwukrotnie zapuszczamy w wybranym kolorze), daje pełną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, głęboko wnika w drewno redukując jego chłonność. Zabezpiecza powierzchnię przed wnikaniem wody, pozwalając jednocześnie drewnu oddychać, by zachowało zdrowy, świeży wygląd na lata. Tworzy trwałą, matową powłokę odporną na grzyby i glony. Do 7 lat ochrony drewna.

➡️Malowanie lakierobejcą jest to ochronno- dekoracyjne malowanie (łącznie 3 warstwy), poza działaniami ochronnymi jak w przypadku impregnacji dodatkowo tworzy na drewnie trwałą i elastyczną powłokę z połyskiem, odporną na ścieranie. Do 10 lat ochrony drewna.